Tapster.pl

alkohole świata – ciekawostki – informacje

Czym jest kombajn kosmetyczny i dlaczego warto go mieć w swoim salonie?

Przemyślane wyposażenie salonu kosmetycznego i stworzenie oferty, która przyciągnie wielu klientów, często okazuje się dużym wyzwaniem oraz wiąże się z koniecznością zakupu różnych droższych urządzeń. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że w ostatnim czasie coraz większym uznaniem cieszy się kombajn kosmetyczny, który łączy w sobie funkcje wielu innych urządzeń i tym samym pozwala na kompleksowe przeprowadzenie różnych zabiegów. W efekcie inwestycja w tego typu urządzenie umożliwia szybkie rozbudowanie oferty gabinetu, która będzie dopasowana do potrzeb licznych klientów. Po czym poznać godny uwagi kombajn kosmetyczny i w jakim miejscu szukać najkorzystniejszych ofert?

Funkcjonalne kombajny kosmetyczne – jakie zabiegi można przeprowadzić z ich użyciem?

W zależności od wybranego modelu kombajny kosmetyczne pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry twarzy i ciała. Jest to możliwe między innymi ze względu na zastosowanie odpowiednio dobranych głowic oraz nowoczesnych technologii, które w przypadku niektórych kombajnów umożliwiają zastąpienie nawet 20 różnych urządzeń. W efekcie z wykorzystaniem kombajnu kosmetycznego można wykonać takie zabiegi jak:

– dezynfekcja skóry,

– waponizacja,

– mikromasaż,

– mikrodermabrazja,

– peeling kawitacyjny,

– sonoforeza,

– jonoforeza,

– mezoterapia bezigłowa,

– makijaż permanentny.

Tego typu zabiegi są najczęściej poszukiwane przez poszczególnych klientów i pozwalają również na uzyskanie różnych efektów. Kombajn kosmetyczny może bowiem wpływać na lepszą kondycję skóry, pomagać w leczeniu trądziku, zmniejszać widoczność zmian skórnych czy przebarwień, a także wpływać na szybsze usunięcie tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów. 

Inwestycja w nowoczesne kombajny kosmetyczne zwykle cechuje się bardziej atrakcyjną ceną niż osobny zakup wszystkich urządzeń, które służą do wykonania wymienionych wyżej zabiegów. Ponadto możliwość ich wynajmu lub wzięcia w leasing sprawia, że stają się one ciekawą propozycją również dla tych salonów kosmetycznych, które dopiero się rozwijają i nie mogą sobie pozwolić na duże jednorazowe wydatki. Opcję wynajmu oferuje między innymi hurtownia Attre, która wyróżnia się nowoczesnymi urządzeniami oraz organizacją szkoleń pozwalających na opanowanie ich obsługi.

Jakie są inne zalety kombajnów kosmetycznych?

Oprócz atrakcyjnej ceny oraz możliwości rozbudowania oferty gabinetu kosmetycznego kombajny zapewniają również większą oszczędność miejsca w salonie, co pozwala na przemyślane zaaranżowanie całej przestrzeni. Ponadto tego typu urządzenia do gabinetu kosmetycznego wyróżniają się łatwą obsługą i krótkim okresem szkolenia, ponieważ zatrudnione w salonie osoby muszą opanować sprawne posługiwanie się jednym urządzeniem, a nie kilkoma. Z tego też powodu kombajny kosmetyczne stają się idealnym narzędziem do codziennego użytku w salonie, zapewniając klientom bezpieczeństwo oraz widoczne i długotrwałe efekty poszczególnych zabiegów. Warto przy tym wspomnieć, że w nowoczesnych urządzeniach często stosuje się specjalne chłodzące systemy, które zmniejszają dyskomfort podczas różnorodnych zabiegów.